Sterowniki- elektrozawory- czujniki

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Sterownik nawadniania easycontrol (1881-29)

  GA1881

  Nowy produkt

  GARDENA Sterownik nawadniania EasyControl to mały elektroniczny pomocnik, który odciąży Państwa przy nawadnianiu ogrodu. Służy…

  Więcej szczegółów

  163,16 zł brutto

  Więcej informacji

  GARDENA Sterownik nawadniania EasyControl to mały elektroniczny pomocnik, który odciąży Państwa przy nawadnianiu ogrodu. Służy do sterowania pracą mobilnych zraszaczy, systemu zraszaczy wynurzalnych i nawadniania kropelkowego. Sterownik podłączany jest bezpośrednio do kranu. Pozwala on niezawodnie sterować nawadnianiem zgodnie z zaprogramowanym czasem i częstotliwością pracy. Można zatem zapomnieć o podlewaniu ogrodu w dzień powszedni oraz podczas urlopu, ponieważ odbywa się ono automatycznie, zgodnie z Państwa życzeniem. Komfortowa obsługa – wystarczy zdjąć element sterujący i zaprogramować funkcje. Programowanie jest bardzo proste i nie wymaga instrukcji obsługi. Cztery przyciski i cztery funkcje: czas trwania, częstotliwość, początek nawadniania oraz zatwierdzenie tych funkcji. Czytelny wyświetlacz pokazuje wszystkie zaprogramowane funkcje jednocześnie. Następnie należy podłączyć element sterujący do sterownika, który zgodnie z zaprogramowanymi przez Państwa danymi automatycznie realizuje program nawadniania ogrodu. A Państwo mają czas wolny. Czas pracy sterownika EasyControl z baterią alkaliczną 9V wynosi ok. 1 roku (nie jest załączona w komplecie). Dodatkowe zabezpieczenie niezawodnej pracy sterownika stanowi fakt, że wyświetlacz pokazuje również niski stan naładowania baterii. Dzięki temu wiadomo, że należy wymienić baterię. Istnieje możliwość podłączenia czujnika wilgotności gleby albo czujnika deszczowego. Wielką zaletą tego rozwiązania jest oszczędzanie cennej wody, ponieważ zaprogramowane nawadnianie zostanie zakończone np. jeśli spadnie deszcz albo gleba będzie wystarczająco wilgotna.
  Automatyczne nawadnianie oszczędzające czas
  GARDENA sterownik nawadniania umożliwia wygodne i skuteczne nawadnianie nawet w czasie nieobecności właściciela. Zyskasz więcej wolnego czasu, bujny, zielony ogród i piękne, zdrowe rośliny. Zastosowanie nawadniania automatycznego we wczesnych godzinach porannych lub wieczorem to gwarancja mniejszego parowania wody. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić pieniądze i zyskać optymalne nawadnianie.

  Bezpieczne działanie
  Urządzenie jest wyposażone we wskaźnik stanu naładowania baterii. Użytkownik jest w odpowiednim momencie powiadamiany o konieczności jej wymiany. Dzięki temu działanie sterownika nawadniania jest niezawodne.

  Duży wyświetlacz
  Wszystkie ustawienia widoczne na ekranie w oka mgnieniu. W ten sposób mamy pełną kontrolę nad podlewaniem naszych roślin.

  Łatwe programowanie
  Jest to model idealny dla początkujących miłośników ogrodów. Wystarczy tylko zdjąć element sterujący i zaprogramować częstotliwość, czas trwania i początek nawadniania poszczególnymi przyciskami. Łatwiej być nie może.

  PARAMETRY:
  Cykle nawadniania dziennie: 3
  Okres nawadniania: 0h 2min - 1h 0min
  Częstotliwość nawadniania: co 24 h, co 2gi, 3ci lub 7my dzień
  Łącznik czujnika: TAK
  Zasilanie elektryczne: 1 x 9 V bateria alkaliczna (nie załączone)
  Gwint: Dla kranów z gwintem 26.5 mm (G 3/4) i 33.3 mm (G1)
  Ciśnienie robocze: 0,5-12 b / 7,25-174,05 psi

  30 innych produktów w tej samej kategorii: