Sterowniki- elektrozawory- czujniki

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Sterownik nawadniania mastercontrol (1864-29)

  GA1864

  Nowy produkt

  GARDENA sterownik nawadniania C 1060 plus służy do sterowania pracą zraszaczy, systemu zraszaczy wynurzalnych i nawadniania kropelkowego.…

  Więcej szczegółów

  509,98 zł brutto

  Więcej informacji

  GARDENA sterownik nawadniania C 1060 plus służy do sterowania pracą zraszaczy, systemu zraszaczy wynurzalnych i nawadniania kropelkowego. Programowanie nawadniania jest proste: moduł sterujący z dużym i czytelnym wyświetlaczem można wyjąć w celu łatwiejszego programowania. Duży wyświetlacz zawiera informacje w jednym z dziesięciu dostępnych języków na temat kolejności kroków programowania, które należy wykonać. Łatwe w użyciu pokrętło umożliwia szybkie korygowanie wybranych danych. Dla każdego dnia można wybrać do sześciu niezależnych programów lub odstępów nawadniania, z których każdy może trwać od 1 min. do 9 godz. i 59 min. Dodatkowa opcja: można także dowolnie wybierać odpowiednie dni nawadniania. Zastosowanie w połączeniu z automatycznym dzielnikiem wody GARDENA umożliwia indywidualne sterowanie maksymalnie sześcioma przyłączonymi urządzeniami. W celu oszczędzania wody podczas podlewania można podłączyć GARDENA elektroniczny czujnik deszczowy lub czujnik wilgotności. Istnieje także możliwość sterowania nawadnianiem wyłącznie za pomocą czujnika wilgotności. Sterownik wymaga do pracy baterii alkalicznej 9 V (nie należy do zestawu). Zapewnia to działanie urządzenia przez około rok. Zintegrowany wskaźnik poziomu naładowania baterii informuje o konieczności wymiany baterii.
  Automatyczne nawadnianie oszczędzające czas
  GARDENA sterownik nawadniania umożliwia wygodne i skuteczne nawadnianie nawet w czasie nieobecności właściciela. Zyskasz więcej wolnego czasu, bujny, zielony ogród i piękne, zdrowe rośliny. Zastosowanie nawadniania automatycznego we wczesnych godzinach porannych lub wieczorem to gwarancja mniejszego parowania wody. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić pieniądze i zyskać optymalne nawadnianie.

  Łatwe programowanie
  Moduł sterujący z dużym i czytelnym wyświetlaczem można wyjąć w celu łatwiejszego programowania. Programowanie jest intuicyjne, a dokładne objaśnienia znajdują się na wyświetlaczu. Można wybrać jeden z dziesięciu języków.

  Elastyczne sterowanie nawadnianiem
  Urządzenie charakteryzuje się wyjątkową elastycznością działania. W celu nawodnienia ogrodu można wybrać maksymalnie sześć programów podlewania dziennie. Czas trwania podlewania można ustawiać w zakresie od 1 min. do 9 godz. i 59 min. Dodatkową opcją jest możliwość swobodnego wyboru odpowiednich dni podlewania. Jeśli zachodzi potrzeba natychmiastowego rozpoczęcia nawadniania, można je także aktywować ręcznie.

  Oszczędność wody
  Po podłączeniu opcjonalnego: elektronicznego czujnika deszczowego lub czujnika wilgotności gleby GARDENA automatyczne nawadnianie jest przerywane przy określonej wilgotności gleby oraz po wystąpieniu opadów. Możliwe jest również sterowanie nawadnianiem wyłącznie na podstawie wskazań czujnika wilgotności gleby GARDENA.

  Wysoki poziom automatyzacji
  Zastosowanie produktu GARDENA automatyczny dzielnik wody (art. nr 1198-20, opcja) umożliwia indywidualne sterowanie maksymalnie sześcioma przyłączonymi urządzeniami.

  PARAMETRY:
  Cykle nawadniania dziennie: 6
  Okres nawadniania: 0h 1min - 9h 59min
  Częstotliwość nawadniania: co 24 h, każdy 2gi, 3ci, 4ty, 5ty, 6ty or 7my dzień
  Łącznik czujnika: TAK
  Zasilanie elektryczne 1 x 9 V alkaline battery (nie załączono)
  Gwint: dla kranu 26.5 mm (G 3/4) i 33.3 mm (G1)
  Ciśnienie robocze: 0,5-12 b / 7,25-174,05 psi

  30 innych produktów w tej samej kategorii: