Sterowniki- elektrozawory- czujniki

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Comfort sterownik nawadniania 4040 modular (1276-27)

  GA1276

  Nowy produkt

  GARDENA Comfort sterownik nawadniania 4040 modular służy do automatycznego sterowania instajacją nawadniającą. Doskonale sprawdza…

  Więcej szczegółów

  469,98 zł brutto

  Więcej informacji

  GARDENA Comfort sterownik nawadniania 4040 modular służy do automatycznego sterowania instajacją nawadniającą. Doskonale sprawdza się w sytuacji, gdy ilość wody nie wystarcza do równoczesnego działania całej instalacji, która często składa się z kilku sekcji nawadniających. Również w przypadku zróżnicowanego zapotrzebowania na wodę w poszczególnych obszarach ogrodu obsadzonych różnymi roślinami sterownik 4040 modular pozwala regulować ich nawadnianie, zapewniając indywidualne i optymalne nawadnianie każdego fragmentu ogrodu. Comfort sterownik nawadniania 4040 modular umożliwia podłączenie czterech zaworów automatycznych 24 V (art. nr 1278), a za pomocą Comfort modułu dwukanałowego 2040 (art. nr 1277) można rozbudować system nawet do 12 zaworów. W celu wyjątkowo elastycznego programowania nawadniania można zapisać do czterech niezależnych programów na każdym zaworze. Sterownik umożliwia dowolne wybieranie dni i cykli nawadniania oraz ustawianie czasu trwania nawadniania od 1 min. do 4 godz. i 59 min, a także centralne regulowanie nawadniania w zakresie od 0 do 200%. Jeśli zachodzi potrzeba natychmiastowego rozpoczęcia nawadniania, można je także aktywować ręcznie. Samo programowanie jest bardzo łatwe dzięki wskazówkom pokazywanym na wyświetlaczu. Za pomocą kanału Master można podłączyć GARDENA przekaźnik pompowy (art. nr 1273-20) i sterować pompą jako alternatywnym źródłem wody. Praktyczne: sterownik nadaje się do użytku wewnętrznego lub zewnętrznego i jest wyposażony w złącze zasilania 230 V. W celu zabezpieczenia przed utratą danych i przerwą w działaniu sterownika w przypadku braku dopływu prądu można jako alternatywnego źródła zasilania użyć baterii alkalicznej 9 V (nie należy do zestawu). Istnieje możliwość podłączenia GARDENA elektroniczngo czujnika deszczowego lub czujnika wilgotności gleby w celu oszczędniejszego zużycia wody do podlewania.
  Automatyczne nawadnianie oszczędzające czas
  Dzięki GARDENA Comfort sterownikowi nawadniania 4040 modular ogród będzie wygodnie i skutecznie nawadniany nawet w czasie nieobecności właściciela.

  Duża elastyczność
  Możliwość rozbudowy do 12 zaworów przy użyciu modułu dwukanałowego 2040 (max 4x2).

  Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
  Praktyczne: urządzenie GARDENA Comfort sterownik nawadniania 4040 modular nadaje się do użytku wewnętrznego lub zewnętrznego, na przykład na ścianie budynku.

  Łatwe programowanie
  Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi użytkownik uzyskuje proste i zrozumiałe instrukcje umożliwiające przejście kolejnych etapów programowania.

  Nawadnianie na różne sposoby
  W przypadku każdego zaworu można wybrać cztery niezależne programy podlewania. Dni i cykle podlewania są wybierane indywidualnie, a czas trwania podlewania można dowolnie ustawiać w zakresie od 1 min. do 4 godz. i 59 min.

  PARAMETRY:
  Cykle nawadniania dziennie: do 4
  Okres nawadniania: 0h 1min - 4h 59 min
  Częstotliwość nawadniania: co 1, 2 3 dzień
  Łącznik czujnika: TAK
  Zasilanie elektryczne 230 V (dla dołączonego transformatora)

  Sterownik do max. 4 sekcji, kolejne 8 poprzez opcjonalny moduł dwukanałowy (1277)

  30 innych produktów w tej samej kategorii: