Sekatory i noże

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Comfort sekator ogr. kowadłowy (8903-20) Zobacz większe

  Comfort sekator ogr. kowadłowy (8903-20)

  GA8903

  Nowy produkt

  GARDENA Comfort sekator ogrodowy, kowadłowy z górnym ostrzem pokrytym powłoką antyadhezyjną idealnie nadaje się do cięcia starszych,…

  Więcej szczegółów

  84,21 zł brutto

  Więcej informacji

  GARDENA Comfort sekator ogrodowy, kowadłowy z górnym ostrzem pokrytym powłoką antyadhezyjną idealnie nadaje się do cięcia starszych, zdrewniałych pędów i gałązek. Sprężyna jest na stałe zintegrowana w uchwycie, co chroni ją przed zabrudzeniami i zagubieniem. Wygodne, ergonomiczne rękojeści z miękkimi elementami doskonale leżą w dłoni, zapewniając komfortową pracę. Zamek obsługiwany jedną ręką ułatwia zablokowanie sekatora i jego bezpieczne przechowywanie. 25 lat gwarancji.
  Wygodna praca
  Ergonomiczna rękojeść idealnie leży w dłoni. Miękkie elementy w górnej i dolnej części rękojeści zapobiegają wyślizgiwaniu się sekatora i nie obciążają nadgarstków, niezależnie od pozycji cięcia.
  Zasada cięcia: kowadłowa
  Precyzyjnie szlifowane górne ostrze jest węższe i ostrzejsze. Szerokie kowadło pozwala rozłożyć siłę nacisku, dzięki czemu idealnie nadaje się do cięcia starszych, suchych gałęzi i zdrewniałych pędów.
  Najwyższa jakość
  Sekator GARDENA to inwestycja na długie lata. 25 lat gwarancji zapewnia najwyższą jakość.
  Zamek obsługiwany jedną ręką
  Zamek obsługiwany jedną ręką ułatwia zablokowanie sekatora i jego bezpieczne przechowywanie.

  30 innych produktów w tej samej kategorii: