Roboty koszące- osprzęt

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Smart robot koszący Sileno City 500 (19066-32)

  GA19066

  Nowy produkt

  Robot koszący do ogrodów miejskich. Trawnik można pielęgnować w prosty sposób i bez wysiłku, nawet w niewielkich ogrodach miejskich.…

  Więcej szczegółów

  5 102,00 zł brutto

  Więcej informacji

  Robot koszący do ogrodów miejskich. Trawnik można pielęgnować w prosty sposób i bez wysiłku, nawet w niewielkich ogrodach miejskich. Dzięki systemowi SensorCut GARDENA smart SILENO city dokładnie i niezawodnie kosi trawnik, a pracuje tak cicho, że prawie go nie słychać. Po skończonej pracy automatycznie wraca do stacji ładującej. Użytkownik może się cieszyć wolnym czasem i idealnie przyciętym trawnikiem. Robot smart SILENO city sprawdza się na małych trawnikach o powierzchni do 500 m2. Bez problemu radzi sobie z pochyłościami do 25% oraz z wąskimi, ciasnymi przejściami. Obrotowe tylne koło zapewnia robotowi koszącemu większą zwrotność, dzięki czemu doskonale sprawdza się w niewielkich i wąskich ogrodach. W trakcie montażu asystent programowania przeprowadza użytkownika przez intuicyjne menu i samodzielnie opracowuje plan koszenia. Godziny koszenia można także ustawić za pomocą aplikacji smart, dostosowując je do godzin pracy smart sterownika nawadniania. Router smart Gateway zapewnia centralną sieć poprzez połączenie z routerem internetowym. Dzięki temu stanowi serce systemu smart, umożliwiające bezprzewodową komunikację między wszystkimi urządzeniami GARDENA smart system w ogrodzie oraz aplikacją GARDENA smart.
  Perfekcyjniej pielęgnowany trawnik
  Perfekcyjne noże prezyzyjniej przycinają trawnik . Dodatkowo, dzięki systemowi SensorCut, GARDENA SILENO city kosi trawnik bez pozostawiania pasów. Prosta regulacja wysokości koszenia nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi.

  Przyjemność bez wysiłku
  Zrelaksuj się i ciesz się swoim ogrodem! Robot koszący sam zajmie się koszeniem. Drobne ścinki pozostaną na trawniku jako naturalny nawóz. Zapewnia to dobry wzrost trawy i oszczędza cenny czas, który możesz przeznaczyć na inne zajęcia.

  Prosty montaż
  Asystent programowania przeprowadza użytkownika przez intuicyjne menu, a po wprowadzeniu wymiarów trawnika i preferowanego czasu koszenia samodzielnie opracowuje plan koszenia dla SILENO city. Nie są potrzebne żadne skomplikowane obliczenia ani programowanie. Gotowy plan koszenia można nieco zmodyfikować lub dostosować do własnych potrzeb.

  Doskonały wybór w przypadku mniejszych trawników
  GARDENA SILENO city kosi trawniki o powierzchni do 250 m2 w sposób całkowicie zautomatyzowany, niezawodnie, równo i bez pozostawiania pasów. Bez problemu radzi sobie z wąskimi, ciasnymi przejściami. Stację ładującą można ustawić w dowolnym miejscu, niemal bez ograniczeń.

  Gwarancja prostego czyszczenia
  Konstrukcja GARDENA SILENO city sprawia, że do usunięcia zanieczyszczeń, kurzu i resztek trawy z obudowy, noży i kół wystarczy strumień wody z węża ogrodowego.

  Maksymalne bezpieczeństwo
  Przewód ograniczający w elastyczny i niezawodny sposób wyznacza obszar koszenia, dzięki czemu robot koszący pracuje wyłącznie na określonym terenie. Niezwykle czuły czujnik kolizyjny sprawia, że robot koszący bez problemu omija przeszkody w ogrodzie. Noże zatrzymują się, gdy tylko maszyna zostanie podniesiona .

  Zabezpieczenie przed kradzieżą
  Kod PIN zabezpiecza urządzenie przed kradzieżą.

  PARAMETRY:
  Wydajność robocza: 500 m2 ±20%
  System ładowania: Automatyczny
  Maksymalne nachylenie terenu: 25 %
  Wyświetlacz LCD z menu ustawień
  Zegar: Tak
  Rodzaj uchwytu: Wbudowany
  Moc i ładowanie
  Typ baterii: Li-Ion
  Standardowy czas ładowania: 60 min
  Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu: 65 min
  Średni pobór energii przy maksymalnym wykorzystaniu: 4 kWh
  Silnik i układ tnący
  System koszenia: 3 uchylne ostrza
  Wysokość koszenia, min.-maks.: 20-50 mm
  Szerokość cięcia: 16 cm
  Dane dotyczące dźwięku i hałasu
  Gwarantowany poziom hałasu: 58 dB(A)
  Cechy bezpieczeństwa
  Alarm: Brak
  Kod PIN: Tak
  Czujnik podnoszenia: Tak
  Czujnik przechylenia: Tak
  Akcesoria montażowe
  Przewód ograniczający: 150 m
  Szpilki: 200 szt
  Wymiary produktu, dł. x szer. x wys.: 55x38x23 cm
  Waga: 7.3 kg

  24 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: