Podkaszarki- osprzęt

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Podkaszarka akum.easycut Li-18/23R (bez akumulatora) (9823-55) Zobacz większe

  Podkaszarka akum.easycut Li-18/23R (bez akumulatora) (9823-55)

  GA9823B

  Nowy produkt

  Praktyczna i łatwa w użyciu podkaszarka Accu EasyCut Li18/23R. Idealnie nadaje się do przycinania długiej trawy w miejscach trudno…

  Więcej szczegółów

  269,00 zł brutto

  Więcej informacji

  Praktyczna i łatwa w użyciu podkaszarka Accu EasyCut Li18/23R. Idealnie nadaje się do przycinania długiej trawy w miejscach trudno dostępnych. Akumulator litowo-jonowy jest wyjątkowo mocny i umożliwia wydajną oraz niezawodną pracę. Podkaszarka wyposażona jest w system noży Rotor-Cut, który zapewnia dokładne cięcie i jest szczególnie cichy. Długi dodatkowy uchwyt z komfortową regulacją umożliwia wygodną pracę. Teleskopowo regulowany uchwyt pozwala na indywidualne dopasowanie urządzenia do wzrostu użytkownika. Możliwość bocznego ustawienia głowicy tnącej umożliwia pracę w miejscach trudno dostępnych np. pod ławką lub trampoliną. Składana osłona zabezpieczająca chroni rośliny, np. na rabatach kwiatowych. Wyłącznik bezpieczeństwa zabezpiecza przed przypadkowym włączeniem. W komplecie akumulator, ładowarka, pojemnik na noże zapasowe i 20 noży zapasowych. Montaż noży bez użycia dodatkowych narzędzi. Średnica cięcia wynosi 230 mm. Czas pracy z akumulatorem litowo-jonowym wynosi ok. 50 min i wystarcza na skoszenie ok. 1 250 m krawędzi trawnika. Wskaźnik poziomu naładowania informuje o konieczności doładowania akumulatora. Czas ładowania całkowicie rozładowanego akumulatora wynosi ok. 3 godz.
  Indywidualne dopasowanie
  Długi dodatkowy uchwyt z komfortową regulacją umożliwia wygodną pracę. Teleskopowo regulowany uchwyt pozwala na indywidualne dopasowanie urządzenia do wzrostu użytkownika.
  Wydajne i ciche podkaszanie
  Rotor-Cut – system noży wykonanych z wysokiej jakości tworzywa sztucznego umożliwia szczególnie cichą pracę oraz zapewnia dokładne i czyste cięcie.
  Osłona dla kwiatów i drzew
  Składana osłona zabezpieczająca chroni rośliny przy podkaszaniu.
  Łatwe podkaszanie w miejscach trudno dostępnych
  Możliwość bocznego ustawienia głowicy tnącej umożliwia pracę w miejscach trudno dostępnych, np. pod ławką lub trampoliną.
  Niezależny od kabla zasilającego
  Pojemność akumulatora litowo-jonowego wystarcza do przycięcia ponad kilometra brzegu trawnika. Dzięki wskaźnikowi stanu naładowania POWERinfo w dowolnej chwili można sprawdzić, jakim zapasem energii dysponuje akumulator. W razie potrzeby akumulator można z łatwością wymienić. Pasuje on też do wielu innych narzędzi akumulatorowych GARDENA.

  30 innych produktów w tej samej kategorii: