Pistolety i lance zraszające

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Premium lanca zraszająca (18336-20)

  GA18336

  Nowy produkt

  Idealna do nawadniania i czyszczenia w odległych lub trudno dostępnych miejscach. GARDENA premium lanca zraszająca idealnie…

  Więcej szczegółów

  108,70 zł brutto

  Więcej informacji

  Idealna do nawadniania i czyszczenia w odległych lub trudno dostępnych miejscach.
  GARDENA premium lanca zraszająca idealnie nadaje się do nawadniania i czyszczenia w odległych lub trudno dostępnych miejscach. Lanca posiada trzy rodzaje strumienia- delikatnie zraszający, punktowy oraz mżawkę. Elementy z metalu zapewniają niezwykłą trwałość urządzeniu. Ergonomiczny uchwyt z elementami z miękkiego tworzywa sztucznego zapewnia optymalny komfort w czasie pracy. Przepływ wody można bezstopniowo regulować w zależności od zastosowania. Wyzwalacz impulsowy z możliwością blokady pracy ciągłej zwiększa wygodę podczas dłuższego podlewania. Dodatkowo lanca posiada wbudowaną ochronę przed zamarzaniem. Możliwość zawieszenia zapewnia oszczędność miejsca.
  Różne rodzaje strumienia
  Można wybrać pomiędzy strumień zraszającym lub punktowym, co zapewnia wygodne i precyzyjne podlewanie roślin lub sprzątanie trudno dostępnych miejsc.

  Komfortowa obsługa
  Elementy z miękkiego plastiku sprawiają, że pistolet zraszający nie wyślizguje się z dłoni. Dzięki ergonomicznemu wyzwalaczowi ze zintegrowaną blokadą pracy ciągłej i wygodną regulacją ilości wody jedną ręką, praca staje się przyjemnością.

  Niezwykła wytrzymałość
  Premium lanca zraszająca jest niezwykle wytrzymała dzięki komponentom z metalu. Elementy głowicy zraszającej i przyłącze są wykonane z metalu, zatem odznaczają się niezwykle wysoką trwałością.

  Ochrona przed mrozem
  Wbudowana, innowacyjna ochrona przed mrozem chroni produkt przed uszkodzeniem, nawet gdy temperatura spadnie poniżej zera.

  Idealna do trudno dostępnych miejsc
  90 cm lanca zraszająca i obrotowa głowica umożliwiają podlewanie i sprzątanie trudno dostępnych miejsc.

  PARAMETRY:
  Zastosowanie: Do większych obszarów rabat
  Rodzaj strumienia: Delikatnie zraszający, Punktowy, Delikatna mżawka
  Ochrona przed mrozem: Tak
  Możliwość regulacji ilości wody: Tak

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: