Pistolety i lance zraszające

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Comfort wielofunkcyjny pistolet zraszający (18315-20)

  GA18315

  Nowy produkt

  Do różnych zadań związanych z podlewaniem i czyszczeniem. Pięć rodzajów strumienia. Odporny na mróz. GARDENA Comfort wielofunkcyjny…

  Więcej szczegółów

  100,68 zł brutto

  Więcej informacji

  Do różnych zadań związanych z podlewaniem i czyszczeniem. Pięć rodzajów strumienia. Odporny na mróz.
  GARDENA Comfort wielofunkcyjny pistolet zraszający oferuje pięć różnych rodzajów strumienia i jest przeznaczony do różnych zadań związanych z nawadnianiem i czyszczeniem. Dostępnych jest pięć rodzajów strumienia: zraszający, perlisty, delikatna mżawka, punktowy oraz płaski. Elementy z miękkiego plastiku na głowicy pistoletu chronią przed uszkodzeniami. Ergonomiczny uchwyt z elementami z miękkiego tworzywa sztucznego zapewnia optymalny komfort w czasie pracy. Przepływ wody można bezstopniowo regulować w zależności od zastosowania. Pistolet posiada wbudowany filtr, który można zdjąć i wyczyścić. Wyzwalacz impulsowy z możliwością blokady pracy ciągłej zwiększa wygodę podczas dłuższego podlewania. Dodatkowo pistolet posiada wbudowaną ochronę przed zamarzaniem.
  Pięć rodzajów strumienia
  Delikatna mgiełka idealnie nadaje się do podlewania sadzonek, zraszający lub perlisty strumień umożliwia podlewanie rabat lub skrzynek, a punktowy lub płaski pozwala na skuteczne mycie powierzchni.

  Komfortowa obsługa
  Elementy z miękkiego plastiku sprawiają, że pistolet zraszający nie wyślizguje się z dłoni. Dzięki ergonomicznemu wyzwalaczowi ze zintegrowaną blokadą pracy ciągłej i wygodną regulacją ilości wody jedną ręką, praca staje się przyjemnością.

  Łatwe czyszczenie
  Wbudowany filtr zatrzymuje większe zanieczyszczenia, aby nie dostały się do pistoletu zraszającego. Filtr można z łatwością zdjąć w celu czyszczenia.

  Ochrona przed mrozem
  Wbudowana, innowacyjna ochrona przed mrozem chroni produkt przed uszkodzeniem, nawet gdy temperatura spadnie poniżej zera.

  PARAMETRY:
  Zastosowanie: Do nawadniania rabat, roślin doniczkowych i delikatnych kwiatów, a także do mycia i usuwania brudu
  Rodzaj strumienia: Delikatnie zraszający, Perlisty, Delikatna mżawka, Płaski, Punktowy
  Ochrona przed mrozem: Tak
  Możliwość regulacji ilości wody: Tak

  30 innych produktów w tej samej kategorii: