Narzędzia systemowe i trzonki

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Combisystem - przyrząd do czyszczenia rynien dachowych (3651-20)

  GA3651

  Nowy produkt

  Przyrząd do czyszczenia rynien dachowych GARDENA combisystem jest optymalnie przystosowany do łatwego czyszczenia rynien. Sprężyste…

  Więcej szczegółów

  96,49 zł brutto

  Więcej informacji

  Przyrząd do czyszczenia rynien dachowych GARDENA combisystem jest optymalnie przystosowany do łatwego czyszczenia rynien. Sprężyste włosie z jednej strony i dwie solidne skrobaczki z wytrzymałego tworzywa sztucznego z drugiej umożliwiają skuteczne czyszczenie. Uchwyt zapewnia prostą obsługę nawet bez trzonka. Do czyszczenia rynien można także użyć wody dzięki zintegrowanemu podłączeniu Original GARDENA System, które umożliwia proste podłączenie węża ogrodowego. Aby bez problemu sięgnąć do rynny, kąt pracy można ustawić indywidualnie za pomocą zapięcia zatrzaskowego. Przyrząd do czyszczenia rynien dachowych jest kompatybilny ze wszystkimi trzonkami GARDENA combisystem, ale w przypadku pracy na wysokości ok. 5 m zaleca się stosowanie trzonków teleskopowych. 25 lat gwarancji.
  25 lat gwarancji
  Wysoką jakość produktu potwierdza 25 letnia gwarancja.

  Praktyczny uchwyt
  Przyrząd do czyszczenia rynien dachowych combisystem wyposażony jest w praktyczny uchwyt umożliwiający prostą pracę nawet bez użycia trzonka combisystem.

  Pasuje do wszystkich trzonków Gardena Combisystem
  Narzędzia GARDENA combisystem pasują do wszystkich trzonków combisystem. Użytkownik ma do wyboru trzonek drewniany i aluminiowy. Do pracy na wysokości ok. 5 m, zalecamy korzystanie z trzonków teleskopowych combisystem.

  Bezpieczne połączenie
  Wystarczy połączyć przyrząd do czyszczenia rynien dachowych combisystem z trzonkiem i przykręcić. Powstaje wówczas mocne, w pełni stabilne połączenie gwarantujące komfortową pracę.

  Wygodna obsługa
  Kąt pracy można ustawić indywidualnie za pomocą zapięcia zatrzaskowego.

  Skuteczne czyszczenie
  Sprężyste włosie z jednej strony i dwie solidne skrobaczki z wytrzymałego tworzywa sztucznego z drugiej umożliwiają skuteczne czyszczenie. Do czyszczenia rynien można także użyć wody dzięki zintegrowanemu podłączeniu Original GARDENA System, które umożliwia proste podłączenie węża ogrodowego.

  PARAMETRY:
  Nie zawiera trzonka. Rekomendowane trzonki teleskopowe GARDENA.

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: