Narzędzia systemowe i trzonki

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Combisystem - szczotka do narożników (3634-20)

  GA3634

  Nowy produkt

  Szczotka do narożników GARDENA combisystem jest optymalnie dostosowana do usuwania pajęczyn z trudno dostępnych miejsc i narożników.…

  Więcej szczegółów

  77,99 zł brutto

  Więcej informacji

  Szczotka do narożników GARDENA combisystem jest optymalnie dostosowana do usuwania pajęczyn z trudno dostępnych miejsc i narożników. Wysokiej jakości włosie i obudowa z wytrzymałego tworzywa sztucznego zapewniają optymalne rezultaty i trwałość. Aby bez problemu sięgnąć nawet do najciaśniejszych narożników, można indywidualnie ustawić kąt pracy za pomocą zapięcia zatrzaskowego. Szczotka do narożników jest kompatybilna ze wszystkimi trzonkami GARDENA combisystem, ale w przypadku pracy na wysokości ok. 5 m zaleca się stosowanie trzonków teleskopowych. 25 lat gwarancji.
  25 lat gwarancji
  Wysoką jakość produktu potwierdza 25 letnia gwarancja.

  Wygodna obsługa
  Kąt pracy można ustawić indywidualnie za pomocą zapięcia zatrzaskowego.

  Do użytku nawet w ciasnych narożnikach
  Dzięki swojej kompaktowej i wyprofilowanej konstrukcj, szczotka do narożników combisystem dotrze nawet do ciasnych narożników.

  Pasuje do wszystkich trzonków Gardena Combisystem
  Narzędzia GARDENA combisystem pasują do wszystkich trzonków combisystem. Użytkownik ma do wyboru trzonek drewniany i aluminiowy. Do pracy na wysokości ok. 5 m, zalecamy korzystanie z trzonków teleskopowych combisystem.

  Bezpieczne połączenie
  Wystarczy połączyć szczotkę do narożników combisystem z trzonkiem i przykręcić. Powstaje wówczas mocne, w pełni stabilne połączenie gwarantujące komfortową pracę.

  Praktyczny uchwyt
  Szczotka do narożników combisystem wyposażona jest w praktyczny uchwyt umożliwiający prostą pracę nawet bez użycia trzonka combisystem.

  PARAMETRY:

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: