Narzędzia systemowe i trzonki

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Combisystem - trzonek drewniany FSC 100% 130 cm (3723-20)

  GA3723

  Nowy produkt

  GARDENA combisystem trzonek drewniany FSC 100% umożliwia indywidualne przedłużenie wszystkich narzędzi combisystem. Wysokiej…

  Więcej szczegółów

  46,11 zł brutto

  GA3723

  Więcej informacji

  GARDENA combisystem trzonek drewniany FSC 100% umożliwia indywidualne przedłużenie wszystkich narzędzi combisystem. Wysokiej jakości, wytrzymałe drewno jesionowe pochodzenia europejskiego tłumi drgania. Posiada certyfikat FSC, co oznacza, że do produkcji trzonków używane jest tylko drewno pozyskiwane z kontrolowanych i dobrze zarządzanych gospodarstw leśnych. Trzonek o długości 130 cm jest taliowany, dzięki czemu nie ślizga się w czasie pracy i dobrze leży w ręku. Końcówki anodyzowanego aluminiowego trzonka są pokryte tworzywem sztucznym i gwarantują pewne połączenie i bezpieczne mocowanie narzędzia combisystem. Śruba mocująca z elementami z miękkiego tworzywa sztucznego służąca do mocowania narzędzia combisystem jest dołączona w sposób zapobiegający jej zgubieniu. Okres gwarancji: 25 lat. Porada: dłuższy uchwyt polecany jest do prac, w czasie których wykonywane są ruchy typu ciągnięcie-pchanie. Do wykonywania prac wymagających ruchów typu gracowanie lepiej nadaje się krótszy uchwyt.
  Tłumi drgania
  Wysokiej jakości wytrzymałe drewno jesionowe tłumi drgania, umożliwiając tym samym przyjemną pracę.

  Drewno z certyfikatem FSC
  Europejskie drewno ma certyfikat FSC. Do produkcji trzonków GARDENA jest używane tylko drewno pozyskiwane z kontrolowanych i dobrze zarządzanych gospodarstw leśnych.

  Pewny chwyt
  Zamontowana na stałe śruba mocująca i wytrzymała rurka aluminiowa umożliwiają niezawodne dołączanie wszystkich narzędzi combisystem. Taliowany kształt pozwala na ergonomiczną pracę bez poślizgów.

  25 lat gwarancji
  Wysoką jakość produktu potwierdza 25 letnia gwarancja.

  Łatwa praca
  Narzędzia ręczne GARDENA combisystem są wyjątkowo kompaktowe i łatwe w użyciu. Specjalnie ukształtowany trzonek i elementy funkcjonalne umożliwiają pracę bez zmęczenia i wygodną obsługę.

  Elastyczne zastosowanie
  Narzędzia ręczne GARDENA combisystem można także przedłużać za pomocą trzonków combisystem. Wystarczy poluzować uchwyt i przedłużyć go za pomocą dowolnego trzonka combisystem.

  Do wszystkich narzędzi combisystem
  Aluminiowy/drewniany trzonek pasuje do wszystkich narzędzi combisystem.

  PARAMETRY:
  Długość: 130 cm
  Materiały: Drewno jesionowe z certyfikatem 100% FSC®

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: