Narzędzia systemowe i trzonki

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Combisystem - sito do czyszczenia stawu Vario 2 (3230-20)

  GA3230

  Nowy produkt

  Elastyczne sito do czyszczenia stawu GARDENA combisystem sito do czyszczenia stawu Vario 2 spełnia dwie funkcje: po zamontowaniu…

  Więcej szczegółów

  89,24 zł brutto

  GA3230

  Więcej informacji

  Elastyczne sito do czyszczenia stawu
  GARDENA combisystem sito do czyszczenia stawu Vario 2 spełnia dwie funkcje: po zamontowaniu siatki o dużych oczkach służy do wyławiania zanieczyszczeń z oczka wodnego, a z siatką o drobnych oczkach - do zbierania insektów i drobnych zanieczyszczeń z powierzchni wody. W zależności od sytuacji potrzebną siatkę można łatwo zamocować. Uchwyt sita do czyszczenia stawu można obracać w pięciu stopniach. Pozwala to na ustawienie optymalnego dla siebie kąta pracy. Siatki można łatwo prać w pralce. Ponieważ sito do czyszczenia stawu jest wykonane z materiałów odpornych na korozję, gwarantuje wyjątkowo długą żywotność. Sito do czyszczenia stawu pasuje do wszystkich aluminiowych i teleskopowych trzonków combisystem. Bardzo ułatwia to pracę. Trzonek teleskopowy umożliwia pracę z większej odległości. Okres gwarancji: 25 lat. Do łatwego ręcznego czyszczenia ogrodowego oczka wodnego.
  Możliwość wymiany
  Siatki można łatwo wymieniać. Można je także prać w pralce.

  Łatwiejsza praca
  Precyzyjnie ustawiany uchwyt sita ułatwia pracę.

  25 lat gwarancji
  Chwytak do roślin wodnych to trwała inwestycja na długie lata. 25 lat gwarancji zapewnia najwyższą jakość.

  Dwie funkcje
  Siatka o dużych oczkach służy do wyławiania ryb, natomiast siatka o małych oczkach służy do zbierania drobniejszych zanieczyszczeń z powierzchni oczka wodnego.

  PARAMETRY:
  Gwarancja: 25 lat gwarancji

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: