Linie kroplujące

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Micro-Drip-System - podziemna linia kroplująca 13,7 mm, 50 m (1395-20)

  GA1395

  Nowy produkt

  Niewidoczne nawadnianie oszczędzające wodę. Podziemną linię kroplującą o średnicy 13,7 mm układa się pod ziemią, gdzie jest niewidoczna.…

  Więcej szczegółów

  248,99 zł brutto

  GA1395

  Więcej informacji

  Niewidoczne nawadnianie oszczędzające wodę. Podziemną linię kroplującą o średnicy 13,7 mm układa się pod ziemią, gdzie jest niewidoczna. Służy ona do nawadniania roślin brzegowych oraz trawników. Odstępy między kroplownikami w rurze wynoszą 30 cm. Każdy kroplownik delikatnie nawadnia z wydajnością 1,6 l/h. Kroplowniki same się zamykają, dzięki czemu nie brudzą się podczas przechowywania. Kroplowniki są wyposażone w specjalną blokadę uniemożliwiającą przenikanie korzeni do zainstalowanej, podziemnej rury. Gdy reduktor ciśnienia jest podłączony na środku, można przedłużyć linię kroplującą za pomocą zestawu do rozbudowy (art. nr 1395). Maksymalna długość wynosi 200 metrów. W celu zapewnienia równomiernego nawadniania ciśnienie wody jest takie samo w każdym punkcie linii kroplującej. Jej długość wynosi 50 metrów.
  Nie wymaga wiele prac konserwacyjnych
  Funkcja automatycznego zamykania się kroplowników zapobiega przedostawaniu się do rury zanieczyszczeń po zakończeniu pracy. Specjalna blokada uniemożliwiająca przenikanie korzeni do rury sprawia, że linia kroplująca jest trwała i ma dzięki temu długi okres eksploatacji.

  Równomierne nawadnianie
  W celu zapewnienia równomiernego nawadniania ciśnienie wody jest takie samo w każdym punkcie linii kroplującej.

  Oszczędne i precyzyjne nawadnianie
  Kroplowniki są instalowane pod ziemią, dzięki temu woda jest dostarczana dokładnie tam, gdzie jest potrzebna.

  PARAMETRY:
  Do rozbudowy rury kroplującej.
  Rura nie zawiera reduktora ciśnienia ani przyłączy.
  Samoczyszczące: Tak
  Wydatek wody: 1.6 l/h

  12 innych produktów w tej samej kategorii: