Kwiaty

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Goździk ogrodowy Chabaud mixed Zobacz większe

  Goździk ogrodowy Chabaud mixed

  ND42750

  Nowy produkt

  Goździk ogrodowy - odmiana Chabaud mixed to roślina o dużych, pełnych, postrzępionych, różnobarwnych, pachnących kwiatach. Ma…

  Więcej szczegółów

  1,75 zł brutto

  Więcej informacji

  Goździk ogrodowy - odmiana Chabaud mixed to roślina o dużych, pełnych, postrzępionych, różnobarwnych, pachnących kwiatach. Ma raczej cienkie łodygi i wąskie liście. Silnie się krzewi. Uprawa: Wysiew II-IV pod osłony. Przesadzać V na miejsca stałe. Dobrze rośnie w żyznej, przepuszczalnej i neutralnej lub lekko zasadowej glebie. Nie lubi zbyt dużej wilgoci. Preferuje stanowiska słoneczne. Kwitnie VII-X. Zastosowanie: na rabaty, na kwiat cięty. Długo zachowuje świeżość w wodzie. Goździk ogrodowy Chabaud mix to roślina jadalna o lekko ostrawym, goździkowym smaku. Surowe płatki, po usunięciu białej części przy podstawie, dają sałatkom ciekawy smak. Płatki można również kandyzować poprzez ich delikatne pomalowanie białkiem jajka za pomocą pędzelka i następnie obsypanie cukrem. Kandyzowane płatki goździka mogą być wspaniałą dekoracją deserów i ciast.
  Wysiew II-IV pod osłony. Przesadzać V na miejsca stałe. Dobrze rośnie w żyznej, przepuszczalnej i neutralnej lub lekko zasadowej glebie. Nie lubi zbyt dużej wilgoci. Preferuje stanowiska słoneczne. Kwitnie VII-X.

  PARAMETRY:
  Opakowanie: torebka powlekana UV zawierająca materiał nasienny

  30 innych produktów w tej samej kategorii: