Kroplowniki i dysze

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Micro-Drip-System - zraszacz wahadłowy OS 90 (8361-20)

  GA8361

  Nowy produkt

  Wygodne nawadnianie ogrodu Zraszacz idealny do optymalnego nawadniania ogrodów ozdobnych oraz rabat kwiatowych i grządek…

  Więcej szczegółów

  84,07 zł brutto

  Więcej informacji

  Wygodne nawadnianie ogrodu
  Zraszacz idealny do optymalnego nawadniania ogrodów ozdobnych oraz rabat kwiatowych i grządek warzywnych. Lekkie i wygodne nawadnianie ogrodu: zraszacz wahadłowy OS 90 nawadnia w ramach instalacji Micro-Drip-System powierzchnie od 1 do 90 m?. Posiada regulację szerokości zraszania od 0,5 do 7 m, regulację zasięgu wyrzutu od 1,5 do 13 m oraz płynną regulację przepływu wody. Głowica z 16 dyszami zraszającymi z elastycznego tworzywa sztucznego zapewnia równomierne nawadnianie. Wbudowany filtr zanieczyszczeń zapewnia bezawaryjne użytkowanie. Dzięki montażowi maksymalnie 2 rur przedłużających (art. nr 8363) możliwe jest również zraszanie wyższych roślin. Zraszacz można zainstalować również za pomocą śrub na twardym podłożu. Można go również przymocować do ziemi za pomocą uchwytów do rur montażowych (art. nr 8328). W zestawie znajduje się korek zamykający. Opatentowana technika łączenia „Quick & Easy“ zapewnia szczególnie łatwą instalację zraszacza na rurze montażowej o średnicy 13mm (1/2“). Dzięki tej technice możliwe są również wszelkie zmiany w układzie rur montażowych.
  Nawadnianie mniejszych ogrodów ozdobnych i użytkowych
  Zarówno szerokość zraszania, zasięg wyrzutu oraz przepływ wody można w wygodny sposób regulować. System nawadniania Micro-Drip-System marki GARDENA umożliwia wygodne nawadnianie prostokątnych powierzchni od 1 do 90 m?.

  Równomierne nawadnianie
  Dzięki głowicy z 16 dyszami zraszającymi z elastycznego tworzywa sztucznego.

  Montaż na stałym podłożu
  Zraszacz wahadłowy OS 90 marki GARDENA można zainstalować również za pomocą śrub na twardym podłożu np. na kamiennych płytach.

  Łatwa instalacja
  Dzięki opatentowanej szybkiej i łatwej technice łączenia "Quick & Easy" wszystkie elementy systemu można bez wysiłku łączyć ze sobą i w razie potrzeby łatwo je odłączać.

  Regulacja wysokości
  Dzięki rurze przedłużającej możliwe jest zraszanie również wyższych roślin.

  PARAMETRY:
  Zestaw: 1 zraszacz oscylacyjny, 1 zaślepka
  Zastosowanie: Do podlewania kwadratowych i prostokątnych obszarów
  Technika udostępniania "Quick & Easy": Tak
  Średnica: 1.5-13 m
  Maks. szerokość zraszania: 0.5-7 m

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: