Kosiarki elektryczne- osprzęt

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Kosiarka elektryczna PowerMax 1600/37 (5037-20)

  GA5037

  Nowy produkt

  Mocna kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax™ 1600/37 doskonale nadaje się do pielęgnacji średnich trawników. Podwójnie hartowane…

  Więcej szczegółów

  799,00 zł brutto

  GA5037

  Więcej informacji

  Mocna kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax™ 1600/37 doskonale nadaje się do pielęgnacji średnich trawników. Podwójnie hartowane ostrza DuraEdge zapewniają optymalne rezultaty cięcia. Uchwyt ErgoTec Plus zapewnia wyjątkową wygodę oraz niezwykłą łatwość i elastyczność w prowadzeniu kosiarki. Funkcja QuickFit Plus umożliwia wyjątkowo prostą, centralną regulację wysokości koszenia, z 5 opcjami ustawień. Grzebienie do trawy po bokach obudowy ułatwiają koszenie wzdłuż ścian i krawężników. System CnC Plus zapewnia wydajne koszenie i zbieranie, zmniejszając tym samym częstotliwość opróżniania kosza. Trzonek teleskopowy i składany uchwyt sprawiają, że kosiarkę można idealnie dostosować do wzrostu użytkownika, a poza tym zapewniają łatwy transport i oszczędność miejsca podczas przechowywania.
  Efektywne cięcie i zbieranie
  System CnC Plus sprawia, że kosiarki elektryczne osiągają imponujące rezultaty. Dzięki poprawie przebiegu i prędkości cyrkulacji powietrza w bębnie koszącym, trawa jest lepiej układana w koszu, a to z kolei zmniejsza częstotliwość opróżniania kosza w trakcie koszenia.

  Ergonomiczny uchwyt
  Uchwyt ergonomicznie wyprofilowany,w kształcie pałąka z dźwigniami wyłącznika po obu stronach zapewnia wygodną i elastyczną obsługę. Ergonomiczny kształt uchwytu sprzyja trzymaniu dłoni w naturalnej pozycji, co znacznie ułatwia manewry maszyną. Obsługę kosiarki osobom o różnym wzroście ułatwia regulowany na wysokość uchwyt.

  Prosta regulacja wysokości koszenia
  Dzięki centralnej regulacji wysokości koszenia QuickFit Plus wystarczy nacisnąć przycisk, by zmienić wysokość koszenia.

  Dla wszystkich użytkowników, bez względu na wzrost
  Teleskopowy uchwyt można optymalnie dostosować do wzrostu użytkownika. Składany uchwyt zapewnia łatwy transport i oszczędność miejsca podczas przechowywania.

  PARAMETRY:
  Moc: 1600 W
  Szerokość cięcia: 37 cm
  Pojemność kosza: 45 l
  Wysokość koszenia, min.-maks.: 20-60 mm
  Regulacja wysokości koszenia: Centralna
  Maks. powierzchnia trawnika: 500 m2
  Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana: 96 dB(A)
  Ciśnienie akustyczne na słuch operatora: 85 dB(A)
  Waga: 13.7 kg

  30 innych produktów w tej samej kategorii: