Hydrofory i pompy (ogrodowe- do deszczówki- głębinowe)

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Smart hydrofor elektr.5000/5E-zestaw (hydrofor elektr.5000/5E router) (19106-20) Zobacz większe

  Smart hydrofor elektr.5000/5E-zestaw (hydrofor elektr.5000/5E router) (19106-20)

  GA19106

  Nowy produkt

  GARDENA Smart hydrofor elektroniczny 5000/5E w komplecie z routerem do bezprzewodowej kontroli wszystkich parametrów pracy pompy…

  Więcej szczegółów

  2 298,99 zł brutto

  GA19106

  Więcej informacji

  GARDENA Smart hydrofor elektroniczny 5000/5E w komplecie z routerem do bezprzewodowej kontroli wszystkich parametrów pracy pompy przy pomocy aplikacji. Doskonale nadaje się do zastosowań przenośnych i stacjonarnych - gdziekolwiek jest potrzebny. Doskonałe urządzenie do automatycznego zasilania domu i ogrodu w wodę. Dzięki kilku wbudowanym funkcjom jest wygodny w użyciu i bezpieczny. Zintegrowany układ elektroniczny automatycznie włącza hydrofor, gdy pojawia się zapotrzebowanie na wodę, po czym automatycznie go wyłącza.
  +AE114Zabezpieczenie przed pracą "na sucho" zapobiega uszkodzeniu pompy, gdy skończy się przepompowywana ciecz. Hydrofor zawiera wbudowany filtr wstępny , który zapobiega przedostawaniu się do niego piasku i zanieczyszczeń mogących powodować usterki. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu nie jest wymagane żadne wstępne zewnętrzne filtrowanie.
  Pompa jest wykonana wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu jest bardzo wydajna, a jednocześnie cicha. Niewymagający konserwacji silnik kondensatorowy z wyłącznikiem termicznym włącza się błyskawicznie i efektywnie pompuje wodę pod ciśnieniem. Duży otwór wlewowy ułatwia napełnienie pompy przed uruchomieniem. Gumowe stopki zapewniają stabilność oraz redukują hałas i drgania podczas pracy. W razie nadchodzących mrozów pompę można łatwo opróżnić przy użyciu śruby spustowej.
  Kontrola hydroforu Smart- gdziekolwiek jesteś
  Dzięki routerowi Smart, który odpowiada za bezprzewodowe polączenie ze wszystkimi urządzeniami inteligentnego ogrodu Gardena możesz włączać/wyłączać hydrofor o dogodnych dla Ciebie porach. dzięki czemu możesz dokładnie kontrolować nawadnianie ogrodu. W aplikacji na bieżąco posiadasz informacje na temat przepływu wody, ewentualnych usterek i przepływu
  Energooszczędnie i komfortowo
  Inteligentna technologia aktywuje pompę w przypadku zaistnienia zapotrzebowania na wodę, po czym ją wyłącza. Wszystko w pełni automatycznie, energooszczędnie i komfortowo.
  Różne wykorzystanie, nawet przy poborze najmniejszych ilości wody
  Bezproblemowa eksploatacja nawet przy poborze małych ilości wody, np. eksploatacji nowoczesnych pralek czy nawadniania kropelkowego.
  Parametry:
  Moc znamionowa:1300 W
  Maks. ilość przetłaczanej cieczy: 5000 l/h
  Maks. wys. podnoszenia/cisnienia: 50 m/5,0 barów
  Ciśnienie przy włączaniu: 3,2 +/- 0,2 bara
  Maksymalna wysokość samozasysania: 8 m
  Waga: 14 kg
  Kabel sieciowy: 1,5 m
  Gwint podłączeniowy: 1"
  Silnik kondensatorowy z wyłącznikiem termicznym:
  Cicha praca nie wymaga konserwacji
  Liczba wylotów wody: 2 ( jeden można ustawić pod kątem )
  Zabezpieczenie przed pracą na sucho: Tak
  Podwójne uszczelnienie pomiędzy komorą silnika i wirnikiem orac ceramiczna powłoka na wale silnika: Tak
  Automatyczne włączanie/wyłaczanie: Tak
  Śruba spustowa: Tak
  Sterowaniee za pomocą aplikacji smart oo bezpłatnego pobrania, bez opłat abonamentowych, działa na smartfonach i tabletach IOS Android
  Router (wi-fi) i dostęp do internetu, smartfon lub tablet
  Sygnalizacja wycieku wody: Tak
  Wbudowany filtr wstępny: Tak

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: