Kategorie

Informacja

Producenci

  Warunki płatności i dostawy

  Koszty dostawy

  Koszty dostawy uzależnione są od wymiarów i wagi produktu i wyliczane są w podsumowaniu zamówienia. W przypadku towarów gabarytowych o długości pomiędzy: 140cm a 160cm doliczane są dodatkowe koszty (uwzględnione w wyliczeniu).

  Warunki dostawy

  W przypadku, gdy waga lub gabaryty paczki uniemożliwiają wysyłkę Pocztą Polską sklep zastrzega prawo do wyboru innej metody wysyłki lub niezrealizowania zamówienia- co każdorazowo jest uzgadniane z kupującym. Wysyłka towarów o długości przekraczającej 160cm nie jest możliwa. W takim przypadku prosimy o odbiór własny zakupionych produktów lub zaaranżowanie własnego kuriera po dokonaniu przedpłaty. Do podanych wyżej kosztów dostawy nie są stosowane ewentuale upusty wartościowe.
  Po przygotowaniu zamówienia, które nie może być zrealizowane w przeciągu 7 dni roboczych, sprzedawca potwierdzi pocztą elektroniczną lub telefonicznie treść zamówienia i poda przybliżony termin dostawy. Zamawiający może w takim wypadku wyrazić zgodę na przedłużenie czasu realizacji lub zrezygnować z zamówienia.

  Warunki płatności

  Płatność za pobraniem- dotyczy dostawy Kurierem lub Paczką. Nie jest możliwa wysyłka listu w opcji za pobraniem.
  Przedpłata- mogą Państwo również dokonać przedpłaty na rachunek bankowy po otrzymaniu od nas droga mailową lub faxem faktury Pro-forma. Faktura Pro-forma jest wystawiana po całkowitym skompletowaniu zamówienia i przygotowaniu go do wysyłki, dlatego czas realizacji dla zamówień z przedpłatą może się wydłużyć. Po wpłynięciu środków na rachunek bankowy sklepu zamówienie zostaje wysłane bezzwłocznie do klienta.

  Czas realizacji

  Sprzedawca jest obowiązany niezwłocznie wydać rzecz kupującemu, jednak nie później niż 30 dni od zawarcia umowy. Większość towarów (Gardena, Greenmill- które obecne są na stanie magazynowym) wysyłamy w ciągu około 24 godzin roboczych od chwili otrzymania przez nas zamówienia. Artykuły których nie posiadamy aktualnie na stanie oraz części zamienne, będą wysłane w terminie do 7 dni od złożenia zamówienia. Firma kurierska dostarcza większość przesyłek na terenie kraju do godziny 16:00 w ciągu 24 godzin od momentu ich wysłania (z wyłączeniem sobót i niedziel).
  Nie dzielimy zamówienia na części do wysyłek partiami, chyba że zostanie to uzgodnione między sklepem a odbiorcą.